• Dolar döviz kuru 5.3421
  • Euro döviz kuru 6.0749
  • 25.04.2018

NELER OLUYOR MADDE MADDE YAZALIM...

Son 6 yıldır Türk Siyasetine İLGİNÇ bir biçimde aynı ekibin farklı parçaları ALGI YÖNETİMİ desteğiyle dayatılıyor. Öncelikle bir ANTİ-ERDOĞAN cephesi üzerinden iş görülmeye çalışılıyor. Bu cephenin önerisi ise aynı ekibin farklı parçaları olan, Abdullah GÜL, DAVUTOĞLU veya Ekmeleddin İHSANOĞLU oluyor. Hatırlayalım...

1- 2014 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde hep beraber MHP'ye yalvardık, Meral AKŞENER'i ADAY göster dedik, göstermedi, onun yerine Abdullah GÜL'e yalvaran bir MHP gördük ve Abdullah GÜL risksiz konformist siyasetiyle red edince ÇATI ADAY icat edip Ekmelettin İhsanoğlu'nu açıkladılar... (exeter'lidir)
2- Abdullah GÜL merkezli bir siyaset inşa etmek için MERKEZ PARTİ diye bir parti kurdular ve ERDOĞAN sonrası majestelerinin müstemlekesi gibi davranmaya namzet bir ülke haline getirilmek istenen Türkiye'yi 5. SİYASAL KOL adıyla dizayn etmek istediler. Genel Başkanı Abdürrahim KARSLI idi. Olmadı Çünkü ÜLKÜCÜ HAREKET bağımsız dinamikleriyle KAZAN kaldırdı ve 4 aday üzerinden gündeme oturarak bu YENİ 5. siyasal kol faaliyetini buruşturdu attı. 
3- Bu sefer PELİKAN BİLDİRİ yayınladılar. İstikbalden korkan bir PARTİ LİDERİ bu bildiriyi korkudan jurnalleyince DAVUTOĞLU kelle teslim etti.
4- Abdullah GÜL ve DAVUTOĞLU, siyasal mevta olarak görülse de uykudaki bir hücre gibi küresel ilişkilerini devam ettirdiler.
5- Abdullah GÜL'ün en büyük şanssızlığı ÜLKÜCÜLER ve MERAL AKŞENER oldu, millete ALTERNATİF olmayı başardıkça, siyasal hamlelerini yapamadılar.
6- İlginçtir ki, Meral AKŞENER'e FETÖ iftirası, Genelde darbenin sivil ayağı tartışmasından GÜL ve DAVUTOĞLU'nu kurtarmak için yönlendirildi, AKP ise bu fırsatçılığın üstüne yatıp, Siyasi rakibi elimine etmek için sütre arkasından seyretti. 
7- Meral AKŞENER'i defalarca tökezletmek için, Suret-i haktan görünüp de bizden olmayanlar üzerinden konsolide etmeye çalıştılar. Elazığ-Kayseri-Konya trengeli... 
8- Ben bu senaryoyu defalarca yazdım... Meral AKŞENER ve Türk Milliyetçilerinin merkeze oturmadığı bir TÜRKİYE planlanıyor, bunun için de aramızdaki arkadaşların memnuniyetsizliği, sabırsızlığı ve kendine biçtiği değeri tahsil etmek yönünde saldırganlığı, onları kullanışlı hale getiriyor. 
9- 3 sene önce bunları yazdığımda içimizden önemli bir kitleyi bana karşı savurmuş, PSİKOPAT ve ŞİZOFREN akademisyen demişlerdi... Sanırım bugün haklı çıktık...
10- CHP Gül'ü tercih etmek noktasında zorlanıyor... İYİ PARTİ'nin Chp'den oy alıyor olması, gelecekleri hakkında endişe doğuruyor. Başka bir ÇATI ADAY ile oy geçişini engelleyeceklerini düşünüyorlar...
11- MERAL AKŞENER açık bir biçimde CESUR bir insandır... İngiltere veya Amerika planı olarak değil Türk Milletinin hafızası olan TÜRK MİLLİYETÇİLERİNİN planı olarak tecelli etmiştir. ADAYDIR:.. İKNA EDİLEMEZ.
12- Aksi olsaydı, Hiç kimse KENEF halini bir durumda DIŞKI'yı İDRAR ile temizlemez efendim.
13- Verilen mücadele ANTİ-ERDOĞAN mücadelesi değil, DEĞİŞEBİLİR DEMOKRATİK TÜRKİYE ve UZUN SÜRELİ İKTİDAR kavramının SINIRLANDIRILMASI mücadelesidir.
14- Bu seçimler Türk Milliyetçilerinin milletiyle buluşabilmesi, bütünleşebilmesi ve TOPLUM MÜHENDİSLİĞİ çabalarının İFLAS etmesiyle sonuçlanacak kadar mühimdir.
Yastığımız mezartaşı
yorganımız kar olsun
biz bu yoldan dönersek
namus bize ar olsun


MAKALEYE YORUM YAZIN
Habere Ait Yorum Bulunmamaktadır....

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.