HERGÜN2
HERGÜN3
  • Dolar döviz kuru 5.8292
  • Euro döviz kuru 6.5419
  • 02.08.2018

“Cübbemi çıkarmayın lazım oluyor çarşaf niyetine”
  • Ateşiniz bol olsun emi!Sizin yüzünüzden cehennemi yaratmışlar,hazırda cehennem var diye ufak tefek hatalarımıza bakmadan bizi de oraya atıyorlar.Bu haksızlıktır,vebaldir.

 

  • Ulan ne ateşli adamlarsınız,ne iştahınız var bee.Artık sakallı sarıklı bir varlık, günah diye elimi tutmaz yüzüme bakmaz ise şüphemi kuvvetlendirecek bir delilim var yani anlayacağım ki bu adam kadınlardan hoşlanmıyor, küçük erkek çocuklardan hoşlanıyor üstelik dini de bahane ederek benden (kadınlardan) kaçıyor.Tıfuuuuu size (Azeriler tükürürken birine)

 

  •                     Kimsenin cinsel tercihine bir şey diyemiyorum çünkü ruha üfleyen Tanrı,buna ve böylelerinin ruhuna bu şekilde üflemiş.”Sana ruhtan sorarlar.De ki:Ruh, Rabbimin emrindedir”(İsra:85)Bu bizi ilgilendirmez.Kızdığım nokta; Din adı altında cinsel fantezilerini dolu dizgin yaşayarak masum insanları dinden soğutmaları.Ayrıca yanlışı doğruyu ayırt edemeyecek yaştaki küçüklere cinsel istismarda bulunmaları.Senin sakalına tükürem…

 

                                Tevrat’ı, Lut kavmini bilirsiniz.Lanetli şehir Sodom ve Gomore’yi de.Bu kavmin erkeklerinin cinsel tercihleri nice kutsal kitaba,romana,şiire konu olmuştur.Helak olmakla beraber binlerce yıldır dilden dile lanetli bir şekilde kulağımızın bir köşesinde kulak memesi kıvamında yer ettiler.

                                    . Hoş Lut kavmi, sadece  cinsel tercihinden değil özellikle ahlaki çöküntüden helak edildi.” Sodom ve çevresinde yaşayanlar, şehirlerine gelen yabancılara

karşı her türlü haksızlığı yapmakta, ticaret amacıyla bu şehirlere

gelen kişilerin mallarını haksızlıkla ele geçirmekte, ayrıca kendilerinden

bile olsa yetimi, yoksulu ve zayıfı acımasız bir biçimde ezmekteydi. Bu

bilgilerden hareketle Sodom ve çevresindeki halkın en temel günahlarından

birinin haksızlık ve adaletsizlik olduğu anlaşılmaktadır.. “AÜÝFD XLVIII (2007), sayı I, s. 57-76 Doç.Dr. Mehmet KATAR

              Ya hu bunlar Lut kavmini de geçtiler..Bu keftar, o çocuğa bunu yapınca cübbesi,sakalı eline ayağına dolanmadı mı? Eğilince sarık önüne düşmedi mi?ee düşünce de”ben bu sarığı niye taktım,cübbenin üstümde ne işi var “cübbe benim üstümde,ben çocuğun üstünde,subhanallah haydi bismillah”,ya cübbenin altından İbrahim çıkarsa”diye düşünmedi mi hiç. Ayoll bunlar bir tek benim mi aklıma geliyor?


MAKALEYE YORUM YAZIN
Habere Ait Yorum Bulunmamaktadır....

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.